Kopshti Im

Artistët krijojnë së bashku

Artistët krijojnë së bashku

Arti ka fuqinë e papërsëritshme që të flasë me gjuhën e secilit. Arti informon, frymëzon dhe bashkon njerëz nga e
Read More
Infektohet me COVID-19 edukatorja dhe 10 punonjëse shfaqin simptoma, mbyllet kopshti

Infektohet me COVID-19 edukatorja dhe 10 punonjëse shfaqin simptoma, mbyllet kopshti

Kopshti publik në Peqin është mbyllur, pasi edukatorja është infektuar me COVID-19. “Panorama” mëson se edhe 10 punonjëse kanë shfaqur simptoma
Read More
Mbyllet kopshti nr. 31, gjysma e stafit pozitiv me Covid-19

Mbyllet kopshti nr. 31, gjysma e stafit pozitiv me Covid-19

Kopshti numër 31 në  zonën e Bllokut është mbyllur pasi një pjesë e personelit ka rezultuar e prekur nga COVID-19. Burime
Read More
Drejtoresha, edukatorja dhe sanitarja me COVID-19, mbyllet kopshti nr. 41 në Tiranë

Drejtoresha, edukatorja dhe sanitarja me COVID-19, mbyllet kopshti nr. 41 në Tiranë

Kopshti numër 41 në kryeqytet është mbyllur pasi 3 persona prej personelit kanë rezultuar të prekur nga COVID-19. Burime nga drejtoria
Read More
Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në
Read More
Mbyllet kopshti “4 Stinët” në Tiranë, një punonjëse rezultoi pozitive me COVID-19

Mbyllet kopshti “4 Stinët” në Tiranë, një punonjëse rezultoi pozitive me COVID-19

Një kopsht publik në zonën e Pallatit me Shigjeta në Tiranë është mbyllur ditën e djeshme pasi një prej punonjësve
Read More
Edukatorja pozitive me COVID-19, një tjetër çerdhe në Tiranë drejt mbylljes

Edukatorja pozitive me COVID-19, një tjetër çerdhe në Tiranë drejt mbylljes

Autoritetet shëndetësore në Tiranë bëjnë me dije se një tjetër çerdhe është drejt mbylljes për shkak të koronavirusit, pasi një
Read More
Edukatorja del pozitive me COVID, mbyllet çerdhja nr. 16 në ish-Bllok

Edukatorja del pozitive me COVID, mbyllet çerdhja nr. 16 në ish-Bllok

Një çerdhe në Tiranë është mbyllur pasi një nga edukatoret ka rezultuar me CoVid-19. Sipas burimeve bëhet me dije se
Read More